Usługi

Produkcja i montaż
Wykonujemy i montujemy pod indywidualne zamówienie klienta:

  • drzwi i ścianki całoszklane,
  • kabiny prysznicowe,
  • podłogi i stopnie szklane,
  • balustrady,
  • lustra,
  • meble.

 

Szlifowanie i fazowanie szkła
Proces mechanicznego wykończenia krawędzi szkła, zabezpieczający przed skaleczeniem, nadający wyrobom estetyki i szlachetności.

 

Malowanie szkła
Nowoczesna metoda komputerowego zdobienia szkła, stwarzająca nieograniczone możliwości przenoszenia dowolnych obrazów i fotografii na powierzchnię szkła.

 

Klejenie szkła metodą UV
Proces łączenia szkła za pomocą bezbarwnych klejów utwardzanych ultrafioletem. Metoda ta zapewnia niewidoczne połączenie szkła ze szkłem, jak również szkła z metalem, kamienie, czy drewnem.

 

Piaskowanie
Zdobienie szkła poprzez matowienie jego fragmentów. W odróżnieniu od malowania, w tym procesie uzyskujemy białe, delikatne wzory z efektem głębi.

Hartowanie
Proces termicznego wzmocnienia szkła wykonywany w wysokiej temperaturze. Zwiększa wytrzymałość na ugięcie szkła, różnicę temperatur, uderzenie, a co najważniejsze w przypadku stłuczenia nie stwarza zagrożenia rozpadając się na drobne kawałki.

 

Laminowanie
Proces łączenia kilku tafli szkła za pomocą specjalnej folii w celu stworzenia szkła bezpiecznego lub uzyskania nietypowego efektu wizualnego ( folia kolorowa, wzorzysta).

 

Żywicowanie
Proces podobny do laminowania, z tą tylko różnicą, iż w miejsce folii stosuje się odpowiednie żywice bezbarwne lub kolorowe.

 

Wykonywanie otworów
Wiercenie i wycinanie otworów niezbędnych do mocowania szkła, montażu kontaktów, uchwytów, okuć i oświetlenia.